Panu Petru Ježkovi gratulujeme k velkému úspěchu a zaslouženému ocenění a děkujeme za vše, co pro železnický sport vykonal a vykonává!!!
Pan PETR JEŽEK byl Aktivním členem TJ Cipísek Železnice od jeho založení v roce 1993 s členskou zákl. 288 členů. Od téhož roku člen výboru nově ustanovené České sportovní federace Spastic handicap, přijaté do světové organizace spasticky postižených sportovců CP ISRA. 1994 v Belgii seznámení s hrou a pravidly sportu boccia. Od roku 1995 státní trenér boccia teamu ČR. Současně asistent hráče kat. BC 3. Jana Danihelky. Účast na ME Španělsko 1997, Světovém poháru v USA a kvalifikace na OH 1998 rovněž v USA. Vrchol účast na OH 2000 v Sydney 2000. Od roku 2000 do roku 2016 člen TJ Luže Košumberk. Od r. 2000 rovněž členem Občanského sdružení Sportem proti bariérám Stará Paka – založení celorepublikové soutěže integrované boccii. Od 2017 člen TJ Sokol Železnice, předseda oddílu integrované boccii a organizátor celorepublikových turnajů. GRATULUJEME! (Unie sportu Jičínska)
Nejúspěšnější sportovci Královéhradeckého kraje 2024 vyhlášení 22. 4. 2025 - Foto Lubomír Douděra.
-----------------------------
Ocenění Nejlepší sportovec Královéhradeckého kraje a rok 2024 obdrželo 35 nejlepších jednotlivců a 6 sportovních kolektivů v 11 kategoriích. Několik úspěšných sportovců a trenérů okresu Jičín nominovala také Unie Sportu Jičínska. Z nich bylo hned 8 osobností slavnostně vyhodnoceno, což je skvělou sportovní vizitkou pro náš okres – gratulujeme!
A kdo tedy převzal ocenění?
Obrovský úspěch přinesla kategorie dobrovolných trenérů, ve které zvítězila Renata Havrdová ze Sportcentra Jičín!
Mezi úvazkovými trenéry bylo vyhlášeno trio nejlepších bez udání pořadí a ocenění si vysloužil Milan Letošník z SKP Judo Jičín!
Mezi dvanácti nominovanými sportovci v kategorii do 15 let získal fantastické druhé místo svěřenec Milana Letošníka, v minulém roce dvojnásobný MČR, Jan Egrt SKP Judo Jičín.
Kategorie jednotlivců je rozdělena na olympijské a neolympijské sporty. Mezi pětici vyhlášených sportovců v neolympijských sportech získala krásné 4. místo vicemistryně světa do 23. let Rozálie Kuchařová Sportcentrum Jičín!
A kategorii osobností pak ovládlo trio:
Petr Ježek, Sokol Železnice – integrovaná boccia
Jiřina Kalibánová, KSPV Nová Paka – sport pro všechny
Josef Pilař, KČT Nová Paka – turistika
Tradiční gala večer jako pocta nejlepším sportovcům Královehradeckého kraje, kteří v loňském roce dosáhli výjimečných výsledků, se uskutečnil v hradeckém Aldisu, kde atmosféra byla více jak báječná.
Celý večer pořádaly Všesportovní kolegium KHK, Královéhradecký kraj, krajská organizace ČUS, spolu se sportovní agenturou Sport Action, kdy záštitu nad akcí převzali hejtman Petr Koleta a primátorka města Hradec Králové Pavlína Springerová. (Unie sportu Jičínska)
https://www.facebook.com/groups/969594895278205/permalink/1006673921570302/
Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:154
TÝDEN:876
CELKEM:914509